Kuligi


Kulig jest ciekawą i atrakcyjną formą spędzenia czasu wolnego – zarówno dla dzieciaków, młodzieży jak i osób dorosłych. Jest to rodzaj zabawy, której towarzyszy piękny widok gór Tatrzańskich, świeże powietrze, muzyka, śpiew oraz pyszne kiełbaski i zabawa przy ognisku. Goście razem jadą saniami lub wozem w zależności od pory roku. Zaprzęgi konne wiozą ich do ogniska, gdzie wszyscy razem usmażą pyszne kiełbaski, wypiją góralskiego grzańca, pobawią się i kiedy będzie już ciemno, to oświetlane pochodniami wrócą do pensjonatu.Pozostałe atrakcje

Wypady na quadach

Tym, którzy lubią poszaleć po nierównym terenie z niezawodną prędkością na pewno spodoba się pomysł spędzenia dnia na quadach.

Kuligi

Kulig jest ciekawą i atrakcyjną formą spędzenia czasu wolnego – zarówno dla dzieciaków, młodzieży jak i osób dorosłych.

Występy Zbójników

Występy Zbójników rozkręcą każdą imprezę, wzbogacając zabawę o wesołe góralskie klimaty pełne humoru, tańca, wspólnych zabaw i śpiewów z publicznością.

Wieczory góralskie

Sympatyczni i weseli Górale zadbają o doskonałą zabawę na cały wieczór. Nie obędzie się bez wspólnego śpiewu i tańca, a także mnóstwa zaskakujących i zabawnych konkursów

Biznes o konferencje

Biznes i konferencje? A dlaczego nie zaprosić swojej firmy do Tatrzańskiego Gościńca? Zapewniamy idealne warunki do organizacji konferencji i szkoleń.

Bankiety

Organizujemy bankiety i imprezy na każdą okazję. Specjalnie skomponowane menu z akcentami regionalnymi, gdzie pyszne dania zadowolą nawet wyszukane gusta.

Grupy zorganizowane

Zobacz ofertę naszego pensjonatu przygotowaną dla zielonych szkół